French Polynesia

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v French Polynesia

Nemovitost na prodej ve Francouzské Polynésii

 

Pokud je vaším snem žít v ráji, můžete uvažovat o koupi nemovitosti na prodej ve Francouzské Polynésii. Francouzská Polynésie je zámořské společenství Francie, které zahrnuje více než 100 ostrovů v jižním Pacifiku a pokrývá více než 2 000 km. Polynésie je rozdělena na souostroví Australana, Gambiera, Markýze, Společnosti a Tuamota. Ostrovy se vyznačují plážemi s bílým a černým pískem, horami, drsnými odlehlými oblastmi a mimořádnými vodopády.

Papeete je hlavní město. Nachází se na ostrově Tahiti, ve správním členění Návětrných ostrovů, jejichž hlavním městem je Papeete.

Bora Bora je malý ostrov v jižním Pacifiku, který se nachází severozápadně od Tahiti ve Francouzské Polynésii. Je obklopen malými písečnými ostrůvky a lagunou tyrkysových vod chráněných korálovými útesy a je známý pro potápění a luxusní letoviska.

Pro ty, kteří si to mohou dovolit, je realitní trh Bora Bora na vrcholu bohatství. Pokud sníte o vlastnictví nemovitosti na prodej ve Francouzské Polynésii, zejména na Bora Bora, budete si muset vzít spoustu času, protože realitní proces ve Francouzské Polynésii je docela obtížný. Odměnou za takové úsilí by však bylo vlastnit nemovitost na nejkrásnějším ostrově na světě.

Chcete-li vlastnit nemovitost na Bora Bora, jakékoli zahraniční investice vyžadují povolení od vlády Francouzské Polynésie. Ve většině případů vláda s větší pravděpodobností schválí investici, pokud je projekt spojen s obchodem a vytváří dobré pracovní příležitosti pro dané prostory.

Pokud si chcete koupit nemovitost k prodeji ve Francouzské Polynésii a zejména na Tahiti, perfektní, je považována za královnu Pacifiku.

Velký ostrov, kde žije více než 70% populace, cestující často přehlížejí. Ale to je velká chyba. Jediné skutečné „město“ ve Francouzské Polynésii, Papeete, může být příjemným místem k prozkoumání a kde hledat nemovitosti k prodeji ve Francouzské Polynésii.

Dalším místem k nákupu nemovitostí k prodeji ve Francouzské Polynésii je Fakarava, známá jako konec světa.

Fakarava, biosférická rezervace zapsaná na seznam UNESCO, je jedním z nejlépe střežených tajemství ve Francouzské Polynésii, takže si pospěšte a běžte sem. Velký korálový atol nabízí mnohem více než jen ponor světové úrovně.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB